Реєстрація в службі Parimatch Україна Реєстрація в службі Parimatch Україна - Parimatch UA

Реєстрація в службі Parimatch Україна

Паріматч Україна має офіційний сайт parimatch.com. Є україномовна версія та бонусні пропозиції, адаптовані до потреб українців. Місцеві гравці можуть створити рахунок у грн, поповнити рахунок і вивести гроші через популярні платіжні системи в України.

Ми покажемо вам, як зареєструватися в Parimatch Україна, поповнити рахунок, отримати вітальний бонус і пройти верифікацію.

Зареєструватися

Як зареєструватися в Parimatch Україна - інструкція

У Parimatch Україна кожен новий гравець може розраховувати на вітальний бонус. Якщо ви хочете отримати реєстраційний бонус, дотримуйтеся цих інструкцій. У букмекерської контори дуже складна система винагороди нових клієнтів. Чітко дотримуйтесь крок за кроком:

 1. Відкрийте parimatch.com у своєму браузері. Ви можете знайти швидке посилання на веб-сайт Parimatch у цій статті.
 2. Натисніть кнопку меню посередині екрана внизу та перейдіть до розділу «Реклама»
 3. Натисніть банер вітального бонусу.
 4. Якщо з’явиться кнопка або посилання на сторінку реєстрації, натисніть її.
 5. Заповніть реєстраційну форму: введіть номер свого мобільного телефону та створіть пароль для свого облікового запису користувача.
 6. Якщо ви не встановили прапорці щодо активації бонусу та заяви про те, що вам виповнилося 18 років і ви приймаєте всі положення та умови, зніміть їх.
 7. Натисніть кнопку «Зареєструватися»

Bonusi Welcome Parimatch Україна

Сьогодні букмекерська контора пропонує новим гравцям бонус до 400 грн, що відповідає 100% від першого депозиту. Зареєструйтесь і протягом тижня після реєстрації вперше поповніть свій рахунок на мінімальну суму 20 грн, отримайте 100% від суми депозиту на свій бонусний рахунок і використовуйте його: робіть одиничні ставки з коефіцієнтом не нижче 1,5, і на загальну суму в десять разів більше суми бонусу. Після виграшу гроші будуть перераховані на основний рахунок.

Отримайте бонус

Як поповнити рахунок

Якщо ви щойно зареєструвалися в парі та автоматично увійшли у свій обліковий запис користувача, ви одразу отримаєте пропозицію поповнити рахунок.

Щоб зробити депозит на Parimatch Україна, дотримуйтесь інструкцій:

 1. Увійдіть у свій обліковий запис користувача. Відкрийте сайт parimatch.com, натисніть кнопку «Увійти». у верхньому правому куті введіть логін (номер рахунку, номер телефону або e-mail) і пароль, а потім натисніть «Увійти»
 2. Виберіть спосіб внесення депозиту одним із трьох способів:
  1. натисніть кнопку «Депозит». у верхньому правому куті;
  2. увійдіть у свій обліковий запис користувача, натиснувши кнопку балансу або облікового запису користувача у верхньому правому куті сторінки, а потім натисніть кнопку «Депозит»;
  3. увійдіть у свій обліковий запис користувача, натисніть «Фінанси» в меню облікового запису користувача та в розкривному списку виберіть "Депозит"
 3. Натисніть метод поповнення, який вам підходить.
 4. Введіть або виберіть суму поповнення та натисніть «Продовжити»
 5. Введіть свої платіжні реквізити, за потреби дотримуйтесь інструкцій щодо вибраного способу поповнення.

Після поповнення рахунку ви зможете робити ставки в букмекерській книзі.

Як пройти підтвердження

Верифікація в Parimatch Україна не потрібна, доки ви не захочете зняти понад 500 грн. Також можливо, що букмекер попросить вас підтвердити вашу особу з іншої причини.

Отже, якщо ви хочете зняти понад 500 грн, вам доведеться пройти перевірку. Ви можете поповнювати рахунок, робити ставки та навіть знімати менші суми без підтвердження своєї особи.

Щоб пройти верифікацію в Parimatch Україна, дотримуйтесь інструкцій:

 1. Поповніть рахунок принаймні один раз: підтвердження стане доступним лише після першого депозиту.
 2. В обліковому записі користувача натисніть «Особиста інформація», виберіть «Особиста інформація» у спадному списку. Заповніть усі поля, позначені зірочкою, поточними даними та натисніть "Зберегти"
 3. Поверніться до свого облікового запису користувача, натисніть «Особиста інформація», виберіть «Перевірка облікового запису» у спадному списку. Завантажте фотографії передньої та задньої сторони посвідчення особи та ролики селфі з ним у руці, а потім натисніть «Надіслати».

Вставка «Перевірка облікового запису» ви можете відстежувати статус перевірки особи та обґрунтування, якщо перевірка не вдається. Як правило, перевірка документів займає не більше одного дня.

Перейти на сторінку

Рейтинг
Поділися з друзями
Parimatch UA